Menu Podmiotowe menu ikonka

Podmioty którym została udzielona pomoc publiczna w 2011 r.


1.  ACCORD FOTO WIESŁAW KASPRZYK
2.  ADAMKIEWICZ MARCIN
3.  ADAR SPÓŁKA Z O. O.
4.  ANDRZEJ SIEŃKO P.U. EURO-DACH
5.  ANMAR SPÓŁKA Z O. O.
6.  ARKOM SPÓŁKA Z O. O.
7.  ASSET HALINA GRAD
8.  BANK SPÓŁDZIELCZY W DYNOWIE
9.  BAR MIX KATARZYNA PIEKUT
10.  BARCZAK JACEK WIESŁAW
11.  BARTOŃ JAN
12.  BAZAN JOANNA MONIKA
13.  BĄK WERONIKA SYLWIA
14.  BDS INSTAL SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
15.  BELCER KAZIMIERZ
16.  BIENIEK WOJCIECH MACIEJ
17.  BIONIVA SPÓŁKA Z O. O.
18.  BIURO RACHUNKOWE CENTRUM FINANSOWE MICRAMET DANUTA  JUCHA
19.  BIURO RACHUNKOWE RACHMISTRZ TADEUSZ STEC
20.  BIURO RACHUNKOWO-FINANSOWE S.C. "NULL PODATEK" JERZY HADAŁA, AGNIESZKA HADAŁA
21.  BŁOŃSKA AGNIESZKA MONIKA
22.  BŁYSKAL ELŻBIETA
23.  BOB BUDOWNICZY ADAM OŻYŁO SPÓŁKA JAWNA, ADAM OŻYŁO, BARTOSZ BOBOWSKI
24.  BOCHEŃSKI MARCIN JÓZEF
25.  BRYŁA JAKUB MAREK
26.  BUCZEK LUCYNA
27.  CAG JÓZEFA
28.  CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA CYWILNA PIOTR COMPAŁA, HALINA COMPAŁA-KUŚNIERZ
29.  CENTRUM UBEZPIECZEŃ I TURYSTYKI MAREK PISKUR
30.  CENTRUM UBEZPIECZEŃ DANIEL KUBIK
31.  CREATIVA STUDIO ARCITEKTURY I BUDOWNICTWA JANUSZ PEŁCZYŃSKI
32.  CUKIERNICTWO KAZIMIERZ JAKUBOWSKI
33.  CZAPKOWSKA-MACIAK ANNA KAROLINA
34.  CZOSNYKA BOGDAN KAZIMIERZ
35.  DECORS ZIOMEK PAWEŁ
36.  DESIGNER MAREK DROBOT I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA, MAREK DROBOT, ŁUKASZ OŻÓG
37.  DOBOSZ TOMASZ PIOTR
38.  DRAPAŁA IRENA TERESA
39.  DRUKARNIA TPM PROKUSKI SPÓLKA JAWNA LESŁAW PROKUSKI, ANDRZEJ TRACZEWICZ DE TRACZEWSKI
40.  DUBAS TOMASZ PIOTR
41.  DYDERSKA DOMINIKA ANNA
42.  DYŁO MAREK ADAM
43.  DZIAMA MATEUSZ STEFAN
44.  EURO-PROFIT CENTRUM POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH BARTOSZ PODRAZA
45.  F.H.U. "PAKER" S.C. KATARZYNA GOLA ANDRZEJ WOJNAROWSKI
46.  F.P.H.U. SAN-POL SANEK MIROSŁAW
47.  F.P.U.H.  POLMAR   MARIAN STĘPIEŃ
48.  FERENC MACIEJ MARCIN
49.  FHPU "GALA" ALICJA CHMIEL
50.  FHU BARTER DOROTA LISOWICZ
51.  FIC MARZENA
52.  FIEJDASZ PAULINA
53.  FIRMA "TARA" JÓZEF SOLECKI
54.  FIRMA DKM CZĘŚCI SAMOCHODOWE DAMIAN STASZKIEWICZ.
55.  FIRMA FANDLOWO-USŁUGOWA "HAMMER" JACEK WITEK
56.  FIRMA GBM MIERZEJEWSKI GRZEGORZ
57.  FIRMA HANDLOWA "PAWIO" GRZYBOWSKI PAWEŁ
58.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA BRYGIDA BUCZKOWSKA
59.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BIK" PARTYKA KRYSTYNA
60.  FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWA "KULINARNE PYSZNOŚCI" IRENA CWANEK
61.  FIRMA SPRZĄTAJĄCA BŁYSK B. WRONA
62.  FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA L.A. „GIPS” ADAM LIS
63.  FLOTEX POLSKA SPÓŁKA Z O. O.
64.  FOCUS EXPORT IMPORT
65.  FOLPAK SP. Z O.O.
66.  FOTO STUDIO MACIEJ ZAMKOWSKI
67.  FRONTRES S.C. M. STĘPIEŃ J. BIAŁEK
68.  FU HANDLOWA POL MARK P. BŁONIARZ M. URBAN
69.  FUH L.A."GIPS" ADAM LIS
70.  FUSIEK KAROLINA
71.  GAJEWSKA KAZIMIERA
72.  GAŁAS DANUTA
73.  GIERASIEWICZ DOROTA AGNIESZKA
74.  GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI SŁAWOMIR GIERGIEL
75.  GLIŃSKI ROMAN STANISŁAW
76.  GŁĄB KRZYSZTOF PAWEŁ
77.  GŁOWA ALBIN STEFAN
78.  GMINNA SPÓŁDZIELNIA S CH LUBENIA
79.  GORCZYCA MAGDALENA ANNA
80.  GPJ SPÓŁKA Z O. O.
81.  GRABIEC NATALIA
82.  GRAND PROJEKT S.C. ROMULAD LORENC MACIEJ ULIASZ
83.  GREEN-TECH TOMASZ DADASIEWICZ
84.  HAŁOŃ WITOLD JANUSZ
85.  HASIEC ŁUKASZ BOGDAN
86.  HOMIK DANIEL JÓZEF
87.  HOTELE PREZYDENCKIE SPÓŁKA Z O. O.
88.  HYDROTERM JACEK SUROWIEC
89.  INTER-COMP MARCIN LASEK
90.  ITALIA TRAVEL SERVICE SPÓŁKA Z O.O.
91.  IWASZEK ANNA
92.  JABŁOŃSKA-ZIAJA HALINA MARIA
93.  JAMROZIK KRZYSZTOF
94.  JAROSZ ZBIGNIEW GRZEGORZ
95.  JĘDRZEJEWSKI DARIUSZ JACEK
96.  KANCELARIA ADWOKACKA M. POLIWKA-PACANA
97.  KANCELARIA PODATKOWA
98.  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW ZUZMAK I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA
99.  KARPATIA SPÓŁKA Z O. O.
100.  KĄDZIOŁKA PRZEMYSŁAW KAROL
101.  KIELBOWICZ JAROMIR JAN
102.  KOGUT BOŻENA
103.  KOŚMIDER MICHAŁ FRANCISZEK
104.  KOTULA MACIEJ
105.  KOZIOŁ ŁUKASZ ANDRZEJ
106.  KRUCZEK BOGDAN
107.  KRUPA WOJCIECH MARCIN
108.  KRZANOWSKI PAWEŁ
109.  KUCZYŃSKA EMILIA
110.  KUNYSZ AGNIESZKA ZOFIA
111.  LAL ANNA
112.  LEŚNIAK WIESŁAW ANTONI
113.  LISOWICZ GRAŻYNA
114.  LITWA ANDRZEJ KRZYSZTOF
115.  MACIEJKO MIECZYSŁAW
116.  MAG SPÓŁKA CYWILNA GRZEGORZ SIPOWICZ MARZENA SIPOWICZ
117.  MAJCHROWSKI ŁUKASZ DAMIAN
118.  MAJEWSKA MAGDALENA NATALIA
119.  MALAK BOGDAN PIOTR
120.  MANTOS ŁUKASZ CZAJKOWSKI
121.  MAZUR ELŻBIETA JADWIGA
122.  MBS SIEKANIEC MARIUSZ SIEKANIEC
123.  MICIUDA JACEK DOMINIK
124.  MICOMP JAN URJASZ
125.  MIERZWA BEATA MONIKA
126.  NIEDZIELSKA MAGDALENA
127.  NURSKA-BŁAZIAK MAGDALENA
128.  NZOZ "AMAZONKA" PODKARPACKIE CENTRUM REHABILITACJI ANNA ZAJĄC
129.  ODT ANNA SZALACHA
130.  OLIWA JOANNA KATARZYNA
131.  ORTOVITA SPÓŁKA Z O. O.
132.  OSINAK TOMASZ
133.  OSSOLIŃSKI MACIEJ
134.  OSTROWSKI JAN
135.  OŹGA GRAŻYNA ALICJA
136.  P.P.H.U. "EX-WIK" CHOLEWA JADWIGA
137.  P.P.U.H. TOP MEBLE JAROSŁAW REJMAN
138.  PAJĄK JACEK
139.  PAWLAK ANNA ELŻBIETA
140.  PAWŁOWSKI MAREK ANDRZEJ
141.  PĄCZEK MIROSŁAW MARCIN
142.  PELC ELŻBIETA ANNA
143.  PENAR KRYSTYNA MARIA
144.  PERDEUS-PELISZKO KATARZYNA KRYSTYNA
145.  PHU WITOLD MUSZYŃSKI
146.  PIELA GRZEGORZ ŁUKASZ
147.  PIETRUCHA PIOTR
148.  PIĘKOŚ BOGDAN STANISŁAW
149.  PILLS OF BEAUTY SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY
150.  PIORUN KATARZYNA IZABELA
151.  PIOTROWSKI BARTŁOMIEJ MACIEJ
152.  PISARCZYK ŁUKASZ
153.  PODKARPACKI BANK SPÓŁDZIELCZY
154.  POMPA JOANNA
155.  PORT LOTNICZY RZESZÓW JASIONKA SP  Z O. O.
156.  PPHU "OSKAR" MAREK FURA
157.  PPHU M. SZ. J. M. LORENC SZPILA
158.  PRUC PAWEŁ JANUSZ
159.  PRUCHNIK ROBERT WALENTY
160.  PRYGOŃ WŁADYSŁAW JÓZEF
161.  PRYK BOGUSŁAW ANTONI
162.  PRZEDSIĘB. PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE G. WOŹNIAK
163.  PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE PROFBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
164.  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CONSOLID KRZYSZTOF SKIBA
165.  PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNEJ OBSŁUGI PRZEMYSŁU GAMTECH KRZYSZTOF BURY
166.  PRZYBYŁO AGATA
167.  RUBIŚ IZABELA MAGDALENA
168.  RZESZOWIANKA SP. Z O.O.
169.  SAJ ŁUKASZ
170.  SALON URODY STYL
171.  SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ NR 1
172.  SAWICKI JAKUB PAWEŁ
173.  SERWIS HOFFMAN PAWEŁ HOFFMAN
174.  SIWIEC KRZYSZTOF STANISŁAW
175.  SKLEP SPOŻYWCZO-ROLNO-PRZEMYSŁOWY
176.  SOWA JANUSZ ADAM
177.  SOWA ŁUKASZ
178.  SPRZEDAŻ I MONTAŻ PŁYT GIPS TECHNID 2
179.  SPZZOZ SANATORIUM GÓRNO
180.  STACHOWICZ BOGUMIŁA ANNA
181.  STACHOWICZ MAGDALENA
182.  STACHÓW ELŻBIETA MARIA
183.  STAWARZ-CZERWONKA KATARZYNA KAROLINA
184.  STĘPIEŃ SŁAWOMIR
185.  SUROWA SPÓŁKA Z O. O.
186.  SZARGUT JULIA
187.  SZELIGA PAWEŁ RAFAŁ
188.  SZLACHTA KINGA AGNIESZKA
189.  SZUBART MONIKA PATRYCJA
190.  ŚNIEŻEK BEATA AGNIESZKA
191.  TAJ FIRMA HANDLOWA IWONA KŁOSOWICZ
192.  TAM-BUD PROJEKT MATEUSZ TWARDZIK
193.  TELEGA DANIEL GRZEGORZ
194.  TERENOWICZ KAMIL MAKSYMILIAN
195.  TOBIASZ-DAWIDOWICZ MAGDALENA MARIA
196.  TRACIAK MAKSYMILIAN
197.  TRANS-FERBUD S.C. KRZYSZTOF FERENC, TADEUSZ BALAWENDER
198.  TRYCZYŃSKI  PIOTR
199.  TRZECIAK ANNA AGNIESZKA
200.  TUREK BOGUSŁAW
201.  TWORZYDŁO PIOTR
202.  UNITERM S.C. BARTŁOMIEJ FRANKIEWICZ, STANISŁAW SĄDEJ
203.  USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I STOLARSKIE ORAZ HANDEL JANUSZ SZPALA
204.  USOWICZ WIKTOR STANISŁAW
205.  WANATOWICZ JULIA
206.  WARŻAŁA I MAC SPÓŁKA JAWNA ADAM WARŻAŁA MAŁGORZATA MAC
207.  WAWRZKIEWICZ JERZY LEON
208.  WĄS AGNIESZKA ANNA
209.  WIERNIK AGNIESZKA SALON URODY "ECRU"
210.  WIERNIK WOJCIECH MARCIN
211.  WILK STANISŁAW ANDRZEJ
212.  WOJEWÓDZKI ZESP. SPECJALISTYCZNY
213.  WYŻSZA SZKOŁA INŻ. EKONOMICZNA
214.  ZAKŁADY NAPRAWY SAMOCHODÓW SP. Z O.O.
215.  ZIĘBA ŁUKASZ GERARD
216.  ZIĘBA-ZYGMUNT KATARZYNA
217.  ZPU BETONIARNIA GAWRON
218.  ŻELAZKIEWICZ-PAWLUCZYK MONIKA ANTONINA

 

Podmiot publikujący: Wydział Budżetowo – Finansowy
Wytworzył: Danuta Gargała 2012-05-18
Opublikował w BIP: Monika Stasiowska 2012-05-30 13:56:00
Modyfikował: Monika Stasiowska 2012-05-30 13:55:25
Liczba wyświetleń: 5386
Data aktualizacji Nazwa operacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
2012-05-30 13:55:25 Utworzono treść Monika Stasiowska Szukaj
        Porównaj